Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Arad

Căutăm Team leader si Agent de vanzari D2D Energie Electrica si gaze naturale SC. Wiz Mobile SRL - Partener Enel - Zona Timis

Candidatul ideal:

Persoană ambiţioasă, motivată, şi cu atitudine pozitivă;
Abilităţi de comunicare, orientare către rezultate şi soluţii;
Inteligent, persuasiv şi dornic de afirmare;
Nivel ridicat al angajamentului şi adaptat lucrului în echipă;
Disponibilitate pentru activitate de teren;
Experienţa anterioară în vânzarea D2D poate constitui un avantaj;

Descrierea jobului:

Identifică noi clienti şi propune oferta comercială a companiei;
Contactează direct (door to door) potențialii clienți într-o manieră politicoasă și profesionistă;
Încheie contracte de energie electrică şi gaze naturale;
Îndeplineşte şi depăşeşte obiectivele de vânzări asumate;
Atenţie la detalii în completarea documentelor şi rapoartelor;
Desfăşoară activităţi de vânzare, prospectare şi analiză a pieţei, în vederea atingerii indicatorilor de performanţă stabiliţi la nivel de companie şi individuali;

Oferim:
Pachet salarial motivant format din: salariu fix, bonusuri lunare şi trimestriale de performanţă corelate cu rezultatele individuale;

Contract de munca full time;

Oportunitatea de a lucra într-un domeniu nou, de viitor;
Oportunităţi reale de dezvoltare profesională şi personală într-o echipa recomandată de profesionalism  şi experienţă;
Maşina pentru deplasari, laptop, telefon

Descrierea companiei:

WizMobile este partener Enel pentru vânzarea de energie electrica şi gaze naturale către companii şi persoane fizice.
Enel este o companie energetică multinațională, jucând un rol important pe piața de electricitate și gaze naturale din lume. Grupul Enel activează în peste 30 de țări de pe patru continente, deține cea mai mare bază de clienți comparativ cu societățile europene din acest sector și este printre cele mai mari companii de electricitate de pe continent în ceea ce privește capacitatea instalată. Compania este activa pe piața românească începând cu anul 2005; Enel este în prezent cel mai mare investitor privat al țării în domeniul energiei, cu operațiuni de distribuție și furnizare a energiei, precum și cu producția de energie regenerabilă.
Oportunitatea este evidenta şi profesioniştii ştiu sa o valorifice!