Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Acest job nu mai este activ.

Candidatul ideal

  • Studiile superioare reprezintă avantaj;
  • Foarte bune cunoștințe de operare PC, avantaj reprezintă Box, ASANA, Storeware;
  • Limba engleză/maghiară reprezintă avantaj;
  • Disponibilitate la deplasare între punctele de lucru;
  • Persoana energică, comunicativă și capacitate foarte bună de relaționare;
  • Noțiuni despre time management, prioritizarea sarcinilor și a priorităților;
  • Persoană atentă la detalii cu spirit de echipă dezvoltat;
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilități

  • Reprezintă compania în relația cu terții, fiind responsabil de abordarea problemelor tehnice și economice care îi sunt alocate de către conducere;
  • Răspunde de calitatea serviciilor de gestionare a deșeurilor;
  • Întocmirea rapoartelor de producție lunare, rapoarte de consum ambalaje;
  • Relaționarea cu partenerii, clienții și furnizorii de echipamente și servicii pentru Punctele de lucru din Timișoara;
  • Redactarea , distribuirea și gestionarea corespondenței interne dacă este cazul;
  • Asigură activități administrative sau de organizare a documentelor specifice de lucru;
  • Urmărește activitatea personalului din subordine (lucrătorii sortatori și stivuitoriști), distribuie sarcini și se asigură de buna realizare a acestora;

Beneficii

  • Mașină de serviciu;
  • Mediu de lucru modern, de actualitate și în continuă dezvoltare;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Posibilități reale de avansare în carieră.

Despre companie

Clientul nostru deține o experiență de peste 20 de ani în administrarea sistemelor de manipulare a deșeurilor.