Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitatile Job-ului

-  Creaza rapoartele lunare si propune optimizari ale activitatii echipelor (redistribuire sarcini, proceduri, comunicare interdepartamentala, suplimentare necesar operatori)

 -  Verifica prin sondaj, corectitudinea procesarii documentelor, si propune metode de solutionare si de imbunatatire a activitatii operatorilor

-  Se asigura de respectarea cu strictete a procedurilor privind fluxul, procesarea si arhivarea documentelor.

-  Identifica necesitaţile de training, propune si sustine cand este necesar sesiuni de refreshment/training.

-  Sa aiba o vedere de ansamblu asupra activitatilor si sa identifice metodele cele mai eficiente de rezolvare a problemelor pentru indeplinirea obiectivelor stabilire ;

-  Asigură instruirea personalului privitor la activitatile coordonate şi asigură integrarea noilor salariaţi in echipa condusa.

- Urmăreşte şi controlează permanent eficienţa şi calitatea activităţii echipei coordinate

Cerinte

o   Studii superioare

o   Experienta in management, coordonare

o   Aptitudini interpersonale si de comunicare excelente

o   Construirea si mentinerea relatiilor in interiorul echipei

o   Bune aptitudini organizatorice si de gestiune a timpului

o   Motiveaza pozitiv si furnizeaza feedback constructiv catre operatori legat de performanta obtinuta.

o   Solutionarea incidentelor minore si escaladarea celor majore

o   Capacitate de gestionare a conflictelor

o   Răspunde de organizarea şi coordonarea activităţii tuturor persoanelor din subordine