Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Pentru unul dintre clientii nostri cu traditie pe piata din Romania inca din 2001 in industria alimentara si imbuteliere a bauturilor alcoolice cautam un Team Leader cu experienta...

Responsabilitati:

  • Coordonarea si supervizarea intregii echipe din imbuteliere la nivel de schimb – operatori de proces, artizani de proces (personal intretinere), tehnicieni laboranti;
  • Respectarea si realizarea planului de productie;
  • Respectarea standardelor de calitate si sisteme ISO (inclusiv siguranta in munca);
  • Planificarea si asigurarea efectuarii sarcinilor de intretinere curenta si a reparatiilor accidentale;
  • Promovarea imbunatatirii continue prin implementarea bunelor practici de lucru si inovare;
  • Aplicarea eficienta a procesului de management al performantei in scopul atingerii indicatorilor de performanta la nivel de echipa, departament si fabrica;
  • Identificarea nevoilor de dezvoltare si training pentru membrii echipei;
  • Asigurarea unei comunicari efective in cadrul echipei sau/si cu alte echipe si functiuni

Cerinte:

      • Studii superioare tehnice, preferabil inginerie mecanica sau automatizari
      • Eexperienta in rol de coordonare echipe
      • Abilitati de planificare si organizare
      • Abilitati interpersonale si de comunicare (scris si oral)
      • Abilitati de management
      • Abilitati  analitice
      • Cunostinte nivel mediu de limba engleza;
      • Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

Beneficii:

      • Bonus semestrial
      • Abonament servicii medicale
      • Asigurare medicala si de viata
      • Tain lunar
      • Plata orelor de noapte sau orelor suplimentare
      • Telefon de serviciu