Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1500 - 2300 €

Cerinte :

  • Medic dornic sa faca parte dintr-o echipa nationala de ingrijire la domiciliu a pacientilor cu boala Parkinson.
  • Dispus sa se deplaseze in toata toata taraactivitate in teren minimum 90% din timpul de lucru, si disponibilitate de a calatori (80% din timp, in afara Bucurestiului)
  • Organizat, proactiv ,gandire analitica, cu abilitati foarte bune de comunicare.
  • Permis de conducere cat. B
  • Cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului  (Microsoft Office)
  • Cunostinte medii de limba engleza
  • Drept de libera practica

Responsabilitati:

  • Planificarea lunara  a activitatii,  a vizitelor in teren efectuate impreuna cu Consilierii Medicali din subordine.
  • Efectuarea de vizite duble cu fiecare Consilier Medical;
  • Vizite la medicii din spitale
  • Comunicarea si colaborarea permanenta cu intreaga echipa de implementare a proiectului.

  • Respectarea drepturilor pacientului si a deontologiei profesionale, precum si a regulamentului de ordine interioara.

Beneficii:

  • training de specialitate,
  • salariu motivant,
  • masina de servici
  • Ipad
  • telefon