Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 599 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

MDS Imobiliare este o firmă specializată în tranzacții imobiliare, cu o experiență de peste 10 ani în domeniu. Misiunea noastră este de a oferi clienților noștri servicii complete de consultanță pentru a-i ajuta să vândă, să cumpere sau să închirieze o proprietate imobiliară. Astfel, pe lângă serviciile de intermediere imobiliară oferim servicii conexe de consultanță juridică și consultanță financiar-bancară. Credem că acest pachet de servicii integrate definesc o agenție imobiliară completă și competentă.

Angajam Team Assistant

Candidatul ideal

-Orientare către client, cu abilități de comunicare, relaționare și negociere

-Bune abilități organizatorice, creativitate, capacitate și viteză de reacție, spirit de echipa

-Absolvent de studii medii/superioare

-Cunostinte de operare PC (MS Office: Word, Excel)

-Prezentă și atitudine profesională

Descrierea postului

-Colectarea de informații legate de piața imobiliară

-Asigurarea suportului organizațional pentru membrii departamentelor (dep. vânzări, manager, juridic)

-Preluarea apelurilor telefonice recepționate prin liniile telefonice ale secretariatului

-Gestionare protocol

Beneficii

-Oportunități de dezvoltare a carierei
-Salariu fix + bonus din vânzări
-Mediu prietenos și dinamic de lucru