Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Popești-Leordeni; București

CERINŢELE POSTULUI :

  • Candidatul trebuie sa aiba experienta minim 3 ani  in fabricarea de mobilier din lemn masiv si multistrat furniruit.

  • Trebuie sa fie un meserias bun , priceput atat in productie cat si la montaje

  • Un plus il reprezenta exeprienta in prelucrarea usilor de interior din lemn si a tamplariei exterioare din lemn.

  • Cunoştinţe: solicitam nivelul foarte bun de cunoastere al masinilor specifice activitatii de tamplarie (circular, freza, calibrator, etc.) precum si cunostintele de executie a pieselor de mobilier.

  • Deprinderi : analiză şi atenţie la detalii, capacitatea de a sesiza defectele, lucrul în echipă, îndemânare, precizie, rigurozitate, perseverenţă, folosirea terminologiei de specialitate, deţinerea abilităţilor fizice necesare îndeplinirii atribuţiilor din prezenta fişă.

  • Alte cerinţe : cautam un candidat harnic, disciplinat, serios si istet.

Descrierea jobului:

Jobul presupune integrarea in echipa pentru fabricarea de mobilier cu elemente din lemn si multistrat de la schita de executie pana la montaj. Daca nivelul de cunostinte ale angajatului este unul foarte bun acesta poate ajunge foarte rapid in postul de sef de echipa.

Programul este: Luni - vineri 07:00 -16:30
Salariul este in functie de nivelul meseriasului.
Doua concedii de  odihna ( vara si iarna) total  21 zile lucratoare / an .
Crestere a sariului daca se dovedeste ca angajatul este foarte bun.

Descrierea companiei:

Mobimpex SRL este unul dintre cei mai cautati producatori de tamplarie de exterior din lemn, usi de interior, scari interioare, glafuri de ferestre, mobilier si  tot ceea ce poate fi confectionat din lemn pentru decorarea spatiilor interioare si exterioare ale unei case. Fabrica noastra, showroom-ul si toate dependintele acestora se intind pe o suprafata de 1400 .