Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Supraveghetor sala de jocuri Timisoara

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani)
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
Adresa
Posturi disponibile
1

Recrutam personal pentru supraveghetor sala de jocuri Timisoara

Cerințe:dinamic, deschis, comunicativ;

- seriozitate, spirit de echipă;

- aspect fizic plăcut;

- atenţie distributivă, atenţie la detalii;

- disponibilitate pentru program în două ture;

- conduită ireproşabilă faţă de clienţi

Responsabilități:

-Servirea produselor de tip protocol catre clienti

-Supravegherea permanenta a aparatelor si modul de desfasurare a activitatii din sala de joc

-Explicarea regulilor de joc, clientilor

- Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in sala de jocuri;

- Respecta regulamentul de ordine interioara;

Beneficii:

- perioada de training si acomodare;

- instruire permanenta asigurata de companie;

- posibilitati de avansare;

- mediu de lucru placut si dinamic

- Contract de munca pe perioada nedeterminata