Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Arad

Se recruteaza si din

Arad

Candidatul ideal

Sala de jocuri angajam personal feminin pentru postul de Supraveghetor sala jocuri
Candidatul ideal:
Persoana energica, nu cautam doar tineri
Deschis, comunicativ, organizat
Dornic sa invete
Experienta nu este necesara ,instruirea se va face ,,on the job"
Suport calificat din partea managerului direct
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Program de lucru flexibil in ture
Pachet salarial atractiv insotit de alte bonusuri si benefici.

Descrierea jobului

Deservirea eficientă şi calitativă a clienţilor salii de jocuri în baza efectuarii operatiunilor de supraveghere.
Comunicativitate, cunoasterea cerintelor si standardelor companiei, cunoasterea jocurilor, mizelor, posibilitatile de castig