Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

CANDIDATUL IDEAL:
Angajam fete pentru ocuparea postului de supraveghetor jocuri de noroc-in Bucuresti sa indeplineasca urmatoarele cerinte: * Aspect fizic placut si ingrijit * Abilitati de calcul matematic * Orientare catre client * Bune abilitati de comunicare si relationare * Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva * Responsabilitate, planificare si organizare * Lucru in echipa, dar si individual * Disponibilitate pentru lucru in ture (inclusiv tura de noapte).Minim studii medii, finalizate cu diploma de Bacalaureat
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Ofera clientilor toate informatiile referitoare la modul de functionare al aparatelor la regulile de joc Supravegheaza permanent modul de desfasurare a activitatii in sala de joc Intocmeste incasarile zilnice si preda gestiunea Realizeaza platile corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti Program
Salariu:1300 lei,Training,Contract de munca

Va rugam trimiteti cv cu poza.