Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Suport IT Timisoara

CERINTE:
- persoana pasionata si dornica de dezvoltare in domeniul IT
- vaste cunostinte despre retele/periferice/hardware/software
- cunostinte de instalare, configurare si troubleshooting sisteme de operare si office
- persoana organizata, responsabila, deschisa si dornica de a invata lucruri noi, descurcareata si persistenta in rezolvarea sarcinilor
- abilitati de comunicare
- abilitati de analiza, planificare si prioritizare a activitatilor
- permis de conducere categoria B
- studii superioare in domeniul IT constituie avantaj

RESPONSABILITATI:
- instaleaza si configureaza hardware (calculatoare, periferice, retele)
- instaleaza si configureaza sisteme de operare si diverse aplicatii
- realizeaza depanare hardware pentru sisteme si periferice
- primeste, analizeaza si rezolva solicitarile colegiilor
- intocmeste documentatia pentru ISO 27001:
- se ocupa de achizitii

BENEFICII:

  • salariu motivant
  • oportunitati de dezvoltare profesionala
  • masina de serviciu daca este nevoie de deplasare
  • telefon si laptop