Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Iași; Piatra Neamț; Suceava; Bacău; Târgu Neamț; Vaslui

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

CANDIDATUL IDEAL:
- experienta in vanzari- foarte bune abilitati de persuasiune, merchandising, vanzari;- abilitati de comunicare, persoana motivata, dinamica, atitudine proactiva;- responsabilitate si orientare catre rezultate;- entuziasm si spirit de echipa;- permis de conducere , minim 3 ani experienta;- disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu;
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- mentine si dezvolta relatia cu clientii din zona;- coordoneaza activitatea la nivel de clienti, pentru asigurarea disponibilitatii produselor - asigura implementarea perfecta a actiunilor de marketing;- realizeaza targetul de vizite de clienti pe zona de activitate;- raporteaza catre Director Vanzari;- salariu  net 1600 ron la care se adauga  bonus din vanzari pentru realizarea obiectivelor si a cifrei de afaceri;- masina de serviciu Toyota Aygo, telefon