SUPERVIZOR pt. jud. HD, AB, TM,CS

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Alba Iulia; Deva; Dumbrăvița; Reșița; Hațeg

Responsabilitati:
- supervizeaza administrarea vanzarilor,
- organizeaza, indruma si controleaza modul de desfasurare a activitatilor de vanzare-distributie

Cerinte:
- bun cunoscator al pietei de desfacere a bauturilor,
- experienta relevanta in domeniul vanzarilor,
- cunostinte operare PC, permis auto,
- abilitati de comunicare si relationare interpersonala

Beneficii:
- venituri substantiale
- tichete de masa
- alte beneficii dicutabile la interviu
Pt. jud. Hunedoara:
-selectam SUPERVIZOR din zonele:Hateg,Petrosani,Deva, Hunedoara, Orastie, Brad
Timis:
- selectam SUPERVIZOR din zonele :Timisoara,Lugoj,Deta, Jimbolia, Sanicolau Mare
Pt. jud. Alba :
- selectam SUPERVIZOR din zonele: Alba Iulia,Sebes, Aiud, Blaj,Ocna Mures, Campeni

Pt. jud. Caras-Severin :
- selectam SUPERVIZOR din zonele: Resita, Caransebes, Bocsa, Moldova Noua, Otelu Rosu, Anina