Supervizor prevenirea pierderilor

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Popești-Leordeni

Se recruteaza si din

Candidatul ideal:

Pentru Departamentul Logistica, cautam doua persoane care sa ocupe postul de Supervizor Prevenirea Pierderilor in Depozitul din Popesti Leordeni, respectiv din Stefanestii de Jos.

Rolul pozitiei: Analizarea si solutionarea proceselor cauzatoare de pierderi in fluxul de lucru al depozitului.

Cerinte:

  • Cunostinte in domeniul prevenirii pierderilor constituie un avantaj.
  • Cunostinte in procesele de distributie si operatiuni din retail constituie un avantaj.
  • Aptitudini de lider.
  • Bune cunostinte de a intervieva si investiga anumite situatii.
  • Abilitati de comunicare si scriere foarte bune.
  • Capacitatea de a lua decizii in situatii stresante.
  • Capacitatea de a lucra cu un program flexibil inclusiv in weekend.
  • Cunostinte bune de matematica si experienta in lucrul cu calculatorul.
  • Limba engleza la nivel intermediar

Responsabilitati:

  • Cu o atitudine proacticva sa contribuie la imbunatatirea coeficientului de pierdieri din Depozit.
  • Impreuna cu echipa din subordine sa implementeze masuri menite sa imbuntateasca fluxurile de lucru care sa rezulte in prevenirea pierderilor
  • Sa intocmeasca si sa analizeze rapoarte specice de activitate a angajatilor, dar si a celor mai importanti indici de performanta.
  • Pregateste si se asigura ca inventarele din depozit se desfasoara in cele mai bune conditii.
  • Promoveaza si pastreaza o stare de lucru placuta si productiva intre membrii echipei.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile salariale pentru acest post?