Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză, maghiară

Adresa/adresele jobului

Ești pasionat de domeniul tehnic? Cauți un job în domeniu? Căutăm să ni se alăture, echipei tehnice din Oradea, un coleg care se asigură de buna funcționare a echipamentelor tehnice instalate pe autoturisme.

Cu o prezență pe piața din Romania din anul, WebEye România, membră a Webeye Telematics Group, prezent in 14 tari din Europa, este unul dintre cei mai importanți jucători pe piața furnizării soluțiilor informatice de transport.

Responsabilități:

  • asistenţă telefonică acordată specialiştilor pe parcursul instalării
  • testare online a funcționalității echipamentelor
  • sarcini administrative conexe

Cerințe generale:

  • atitudine hotărâtă, siguranţă de sine, abilităţi de comunicare
  • punctualitate, reacţii prompte, precizie în muncă, prezență de spirit
  • înclinație, sau experiență în domeniul tehnic
  • proactivitate în rezolvarea problemelor
  • competențe digitale: procesare de texte, gestionarea tabelelor in Excel, gestionarea bazelor de date
  • foarte bună capacitate de rezolvare a problemelor, atenție crescută la detalii
  • bune abilități de analiză și sinteză
  • cunoașterea limbii maghiare, l. engleză este un avantaj

Ce îți oferim:

  • salariu atractiv în funcţie de realizări, tichete de masă
  • program de lucru flexibil
  • asigurare medicală în caz de accident
  • training de specialitate după angajare
  • smartphone, laptop performant
  • ai oportunitatea să avansezi în cariera tehnică, învățând de la cei mai buni
  • vei avea parte de atmosferă plăcută de lucru, o echipă unită și suportivă
  • vei avea parte de teambuildinguri și alte evenimente de echipă