Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Reșița; Văliug

Cerinte de calificare:

Studii medii sau superioare;

Atestat ANRE tip A1 si A2 valid constituie un avantaj;

Carnet de conducere cat. B

Abilitati de comunicare si lucru in echipa;

Spirit analitic, atentie la detalii, initiativa, responsabilitate.

Cunostinte operare pe calculator Xcel, Word,etc.

Vorbitor de limba engleza constituie un avantaj

Cunostinte teoretice solide din domeniul energetic pentru operarea si mentenanta instalatiilor electrice;

Responsabilitati principale:

Executa lucrarile proprii de mentenanta din planul saptamanal de lucrari;

Executa manevre in instalatiile electrice conform reglementarilor tehnice in vigoare in joasa / medie si inalta tensiune;

Executa lucrari specifice operarii si mentenantei retelei electrice a centralei;

Executa admiteri la lucru in instalatiile electrice a personalului prestatorilor externi de lucrari.

formatiilor de lucru  bransari si debransari la retea;

Participa la receptiile la lucrarile de mentenanta sau investitii;

Executa lucrari dispuse de catre conducatorul ierarhic, conform reglementarilor existente.

Se ofera:

  • Pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala;
  • Mediu de lucru stimulativ intr-o echipa de specialisti.

    Numai persoanele selectate vor fi contactate.