Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Eşti o persoană comunicativă?

Vrei un job dinamic?

Cauţi, nu doar un loc de munca, ci şi un parcurs frumos pentru cariera ta profesională?

Dacă răspunsurile tale la aceste întrebări sunt pozitive, suntem nerabdatori să te cunoaştem!

Alătură-te echipei noastre!

BENEFICII

  • oportunităţi de dezvoltare şi avansare în cadrul grupului Societe Generale, în concordanţa cu performanţele profesionale: Nu-ţi oferim doar un loc de muncă, ci şi un parcurs profesional atractiv.
  • salariu fix + tichete de masă + bonus în funcţie de performanţă: Creşte-ţi singur venitul!
  • program flexibil: Te ajutăm să-ţi stabileşti programul de lucru şi în funcţie de nevoile tale.
  • asigurare medicală la o clinică privată: Ne interesează sănătatea ta!
  • asigurare de viata: Ne interesează protejarea şi siguranta ta financiară în cazul unor evenimente neprevăzute!
  • mediu de lucru plăcut: Te aşteaptă nişte colegi minunaţi!

Responsabilități:

  • Coordonează și organizează activitatea echipei de agenți servicii clienți Recuperare din subordine;
  • Monitorizează echipa în vederea atingerii KPI-lor cantitativi și calitativi;
  • Monitorizează echipa în vederea asimilării procedurilor și instrucțiunilor de lucru;
  • Evaluează modul în care se respectă/aplică procedurile și fluxurile de lucru și oferă feedback;
  • Facilitează animarea și motivarea echipei;
  • Managementul campaniilor de contactare a clienților în vederea realizării indicatorilor de performanță;
  • Propune periodic soluții de îmbunătățire a fluxurilor de lucru și a rezultatelor obținute prin testare strategii de tip champion/ challenger;
  • Relaționează cu reprezentanți ai altor departamente în activități transversale;
  • Îndeplinește task-urile asignate de superiorul direct.

Cerinţe:

  • absolvent studii superioare;
  • minim 1 an experiență în domeniul financiar bancar/ firme recuperare externă;
  • minim 6 luni experiență în coordonarea unei echipe;
  • cunoștințe MS Office – nivel avansat;
  • cunostinţe de limbă engleză – nivel mediu;
  • abilități de leadership și relaţionare, comunicare, persuasiune;
  • spirit de echipă, implicare, orientare către client și rezultate, responsabilitate;
  • capacitate de organizare și gestionare a timpului și priorităților, atenţie la detalii, iniţiative.