Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Se recruteaza si din

Iași

Descrierea jobului

  • Coordoneaza activitatea de securitate, precum si a agentilor de Securitate
  • Zilnic si ori de cate ori este nevoie verifica modul de indeplinire a atributiilor de serviciu de catre agentii de Securitate;
  • Raspunde de buna functionare a sistemelor de securitate, precum si de obtinerea si actualizarea planurilor de securitate si a autorizatiilor;
  • Sa investigheze incidentele de securitate si sa intocmeasca acte conform procedurilor;
  • Supravegheaza buna desfasurare a activitatii;
  • Raporteaza catre Security Officer.

Candidatul ideal

  • Abilitati de comunicare
  • Gandire critica
  • Personalitate puternica, rapiditate in gandire
  • Disponibilitate la lucru in ture
  • Apt din punct de vedere medical
  • Experienta anterioara ca ofiter de politie sau sef de obiectiv
  • Operare PC - Ms Office (Word, Excel), sisteme de supraveghere
  • Carnet de conducere si disponibilitate pentru deplasari

  • Interviu online
  • Ce te atrage la acest job?
  • Care consideri ca este cea mai mare provocare pentru in Supervisor de Securitate?
  • Ce asteptari salariale ai pentru acest post?