Instalator sanitar/încălzire

Responsabilități:

Executarea lucrărilor de instalații termice și sanitare în interiorul clădirilor

Montarea coloanelor de apă caldă, apă rece și canalizare

Amenajarea locului de montaj și montarea și racordarea obiectelor sanitare

Realizarea bransamentelor de apă și canalizare

Efectuarea lucrărilor de reparații în cazul apariției vreunei defecțiuni

Cerințe:

Nivel de studii: minim școală profesională

Calificare instalator sanitar și/sau instalații de încălzire

Experiența de lucru în domeniu de minim 2 ani constituie un avantaj

Condiții generale:

Disponibilitate de perfecționare la locul de muncă.

Abilități de comunicare și de a lucra în echipă

Persoană dinamică, cu inițiativă, responsabilă

Execută lucrările întocmai și la timp

Respectă normele de protecția muncii

Condiții generale oferite:

Contract de muncă pentru perioadă nedeterminată

Salariu motivant

Referințele se vor furniza la cerere.

Relații suplimentare la sediul Regiei din str. Moldovei, nr. 21