SUBWAY Floreasca angajeaza lucratori comerciali

lucrator comercial - fast food - subway -

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Ploiești, Otopeni, Buftea, Balotești

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

366 €

Candidatul ideal

            Postul este deschis in exclusivitate pentru persoanele dinamice, serioase, care isi doresc o dezvoltare sanatoasa a carierei.

Cerinte:

- caracteristica esentiala pe care o cautam este seriozitatea
- candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu experienta in munca de cel putin doi ani
- determinare. Candidatul trebuie sa isi doreasca sa faca parte din echipa noastra intrun mod real.
- dornic de a invata lucruri noi  si de a lucra cu publicul.

Descrierea jobului

Interactiune cu clientii.

            Prepararea sandwichurilor de tip fast food la solicitarea clientilor.

            Coacere paine proaspata

            Curatenie pe linia de productie, in sala de servire si in zona de preparare.

            Receptionare marfa .

            Aranjarea marfurilor pe rafturi si in incaperile frigorifice.

            Incasare la casa de marcat cu POS

            Mini inventar zilnic

            Monetar

            Proceduri deschidere magazin

            Proceduri inchidere magazin

Perioada stat în picioare: moderata. Munca alterneaza statul in picioare cu statul pe scaun

Norma: 8 Ore

Program: Doua schimburi

De la 07:00 pana la 15:30 , cu pauza de masa de 30 min .

De la 13:30 pana la 21:00 cu pauza de masa de 30 min.

Posibilitatea de ore suplimentare: Da

Munca in Weekend: Nu

Incepere activitate : Septembrie 2017

Locatia este usor accesibila cu mijloace de transport in comun in zona metrou Aurel Vlaicu .

Posibilitati reale de avansare cu beneficii salariale.

SE OFERA:

  • Salariu :de pana la 1800 ron
  • Sporuri de ore suplimentare.
  • Bonusuri in functie de vanzari.
  • Prime cu ocazia sarbatorilor pascale si de iarna.
  • Pregatire teoretica si practica  acreditata la nivel global.
  • Conditii de munca foarte bune in locatie noua cu echipamente si utilitati nou-noute.
  • Seriozitate, respect , intelegere si  flexibilitate din partea managementului.  Echipa este elementul vital al desfasurarii activitatii curente, motiv pentru care se pune accent pe resursa umana. Se cere si se ofera seriozitate, onestitate si profesionalism.

Persoana contact:  Ioan

Descrierea companiei:

 SUBWAY® este cel mai mare lant de restaurante de tip fast food din intreaga lume, cu mai mult de 44000 de locații deschise pe intregul mapamond. Am devenit in scurt timp alegerea preferata pentru milioane de persoane  care caută o masa rapida, nutritiva si pe care întreaga familie sa o poata savura. De la bun început, Fred DeLuca, initiatorul primului restaurant SUBWAY®, a avut o viziune clară pentru viitorul brandului reusind intrun final sa il transforme in lider mondial pe aceasta piata extrem de competitiva.

 Pe masura ce continuam sa creastem, suntem ghidați de pasiunea sa pentru servirea impecabila a clienților prin experimentarea de noi  sandwich-uri proaspete făcute la comandă.

Reţeaua SUBWAY® oferă posibilităţi excelente de dezvoltare a unei cariere in domeniu, punând la dispoziţie condiţiile şi informaţiile necesare pentru a vă dezvolta atat la nivel personal cat si profesional.

Pe plan global sistemul de franciză al SUBWAY® este preferat datorită următoarelor motive:

• gamă extrem de bogată de sandwich-uri şi salate
• modul simplificat de lucru.
• reţea puternică de resurse umane şi ajutor reciproc

*În 2010, reţeaua a fost declarată franciza #1 în întreaga lume de către prestigioasa revistă "Entrepreneur" în topul "Franciza 500". Este pentru a 17-a oară când SUBWAY® este pe primul loc în acest clasament în ultimii 22 de ani.

Topul "Franciza 500" este cel mai cuprinzător clasament al francizelor din întreaga lume. Acesta studiază şi compară francizele în baza unei liste vaste de criterii, cum ar fi:

• generare de venituri şi stabilitate
• nivel de creştere
• mărimea reţelei
• investiţie iniţială

  • Interviu online
  • Ce stiti despre Subway?
  • Ce ne puteti spune despre dumneavoastra?
  • Ce parere aveti despre posibilitatea unei cariere pe termen lung in industira fast-food?