Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

STRUNGAR UNIVERSAL

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Posturi disponibile
1

Cerinte:

- Experienta in domeniu de minim 1 an;

- Scoala cu profil mecanic;

- Cunostinte de prelucrari prin aschiere si desen tehnic;

- Cunostinte de utilizare a instrumentelor de masura;

Responsabilitati:

- Executia pieselor conform desenului tehnic si a informatiilor primite din partea superiorilor, prin strunjire pe strung universal.

Beneficii:

- Salariu motivant;

- Tichete de masa;

- Program de munca pe 1 singur schimb;

- Munca intr-o companie in plina ascensiune.

Descrierea companiei:

Lampia Molds SRL avand ca profil de activitate reparatia si executia de matrite de injectie, precum si alte prelucrari mecanice, ofera oportunitate de dezvoltare profesională si un mediu de lucru placut, intr-un colectiv tanar si dinamic.