Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal este caracterizat de:

• Orientare spre rezultate, determinata si organizata
• Orientare spre client, proactiva si cu initiative
• Conduita si comportamentul conform standardelor si valorilor Orange

Cerinte:

• Nivel studii - absolvent Bacalaureat; studii universitare in curs sau finalizate
• Experienta de minimum 1 an in vanzari sau domeniu conex (relatii cu clientii sau merchandising)
• Fluenta in limba engleza
• Utilizator avansat a PC-ului (pachet Microsoft Office)

Echipa Retail este in cautarea unui nou coleg care sa ocupe postul vacant de Stock Keeper din magazinul noastru din Oradea!

Principalele responsabilitati ale postului:

• Receptioneaza si inventariaza marfa primita in magazin in conformitate cu avizele atasate
• Se ocupa de depozitarea si aranjarea acesteia in depozitul special amenajat
• Efectueaza transferurile de marfa inter magazine si catre depozit
• Raporteaza catre superiorul ierarhic produsele lipsa, produsele sesizate defecte sau deteriorate la receptie si toate discrepantele care apar
• Participa la expunerea marfii in magazin pe panourile de touch&try, etichetandu-le corespunzator
• Semnaleaza situatiile in care produsele din stoc se apropie de limita minima cu scopul de a fi comandate
• La solicitarea vanzatorilor le furnizeaza acestora marfa necesara vanzarii plasand-o in dulapurile special amenajate
• Efectueaza inventare periodice
• Arhiveaza documentatia aferenta tranzactiilor de marfa
• Aplica regulile comunícate, isi asuma responsabilitatea ca locurile special amenajate pentru depozitarea marfii sa fie ordonate si curate
• Realizeaza rapoarte referitoare la activitatea proprie la solicitarea superiorului ierarhic
• Coopereaza atat cu colegii din magazin cat si cu cei din alte departamente. (de ex: logística)
• Respecta politicile si procedurile de lucru definite pentru magazinele Orange

Iti multumim ca ai aplicat la Orange!