Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

500 - 600 €

Responsabil pentru integritatea stocului la nivel de fabrica:

  • Organizeaza
  • Analizeaza
  • Defineste contramasuri
  • Raporteaza si urmareste rezolvarea situatiilor aparute

Coordoneaza definirea si acuratetea bazelor de date

PRINCIPALELE RESPONSABILITATI:

 1. In baza indicatorilor de performanta definiti pentru Departamentul Logistica , extrage datele din sistem, analizeaza rezultatul si, in cazul in care indicatorii sunt sub nivelul minim acceptat, identifica si propune masuri de imbunatatire

Analizeaza saptamanal materia prima raportata ca Obsolete sau Excessive de catre sistem ( SAP)

Implementeaza procedurile sau reviziile primite in concordanta cu conditiile existente pentru Materie Prima, WIP si Produs Finit

4. Pregateste rapoartele pentru Analizele lunare sau orice alta sedinta , daca este cazul

al Materiel Prime si Produsului Finit in Magazie ( acuratete, cantitate si pozitionare)

6. Este parte activa in procesul de Inventariere

CERINTE:

- Studii Universitare absolvite

- Limba engleza, nivel mediu sau avansat

- Spirit de echipa, seriozitate, simtul raspunderii, foarte bune abilitati de comunicare, atentie distributiva, buna capacitate de analiza si raportare

- Cunostinte PC: Microsoft Office; capacitatea de a intelege si de a utiliza diverse programe si proceduri PC, inclusiv internet si e-mail.