Detalii loc de munca

Stivuitorist reach-trucks Timisoara

Acest anunt nu mai este activ, vezi joburi similare.
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
1

Responsabilitati:
     -  Executa activitatile de manipulare a marfurilor si depozitare cu ajutorul stivuitorului;
     - Aseaza palatii cu marfa pe locatiile din depozit conform alocarii in sistem si indicatiilorprimite
     - Pregateste si transporta paletii din locul de depozitare in zona de livrare;
     -  Realizeaza reaprovizionarea zonei de piking;
     -  Isi   desfasoara   activitatea   astfel   incat   sa   se   situeze   in   mod   constant   la   nivelul   deproductivitate stabilit si sub nivelul stabilit privind erorile;
     - Informeaza superiorul asupra problemelor pe care le constata in deposit
      - Intrebuinteaza stivuitorul numai pentru activitatile definite;
      - Intretine in stare buna de functionare utilajul care i-a fost incredintat

Beneficii:

  • Salariul de incadrare este cuprins intrelei BRUT

  • Bonus de productivitate cuprins intreRON

  • Spor ore suplimentare

  • Spor de weekend

  • Tichete de 20lei

Cerinte:
- Autorizatie ISCIR pentru stiviutor vizata la zi
- Experienta de lucru pe stivuitor;
- Rapiditate si precizie in executie;
- Atentie la detalii;
- Studii medii / profesionale

Dacă te interesează acest loc de muncă, aplică acum! Toți candidații care vor corespunde profilului vor fi contactați de către un consultant Adecco în cel mai scurt timp, iar toate candidaturile sunt confidențiale.

CUM APLIC?
Înainte să vezi ce îți poate oferi acest loc de muncă mai în detaliu, află că poți aplica prin următoarele 2 metode:
Direct în sediul nostru din Timișoara, la adresa: Bulevardul Take Ionescu, nr 46B, (cladirea albastra dupa politie, sediul Isho)
Aplicând direct la anunțul de aici, prin butonul de aplicare.