Adresa/ adresele jobului

Brașov

anunta urmatorul post vacant:

                                                              STIVUITORIST - Permanent - Brasov

Responsabilitati:

  • Realizeaza activitatile de incarcare/descarcare, manipulare si depozitare a berii si ambalajelor in conditii bune cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat cod de bare;

  • Opereaza in sistem cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat toate miscarile de stocuri efectuate in timpul schimbului;

  • Comunica in timp real catre Supervizorul de schimb toate situatiile neconforme cu procedurile si instructiunile de lucru;

  • Asigura in permanenta, starea buna de lucru a uneltelor si a echipamentelor;

  • Respecta prevederile legislatiei din domeniul securitatii si sanatatii in munca si masurile de aplicare a acestora.

Cerinte:

  • Studii medii tehnice;

  • Experienta de lucru pe stivuitor minim 1 an;

  • Atestat ISCIR vizat la zi;

  • Disponibilitatea de a lucra in schimburi (3 schimburi) si in program de tura continua;

  • Indemanare si spirit practic;

  • Acuitate vizuala si auditiva conform legii;

  • Abilitati numerice;

  • Persoana disciplinata;

  • Spirit de echipa.

Ce oferim:

  • Salariu motivant;

  • Tichete de masa;

  • Tichete cadou;

  • Bonus de performanta (lunar);

  • Al - 13 lea salariu;

  • Cota lunara de bere;

  • Servicii medicale si asigurare de viata;

  • Spor de noapte si spor de tura continua;

  • Orele suplimentare platite dublu (200%);

  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;

  • Posibilitatea de a lucra cu ultimele tehnologii din domeniu.