Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Responsabilitati principale:

  • Opereaza și întreține terminalul de ciment
  • Coordonează și asigură activitățile de descărcare și încărcare a cimentului
  • Gestionează materiile prime, materialele și piesele de schimb
  • Confirmă serviciile prestate de terți, întocmește rapoartele de producție și actele necesare închiderii de lună, lansează comenzi de aprovizionare cu materie primă
  • Asigură livrarea produselor conform planificării și comenzilor apărute în cursul zilei.

Ce oferim:

  • Pachet salarial motivant
  • Compensare ore suplimentare
  • Abonament clinica medicală privată
  • Prima de performanță
  • Prime de sarbatori legale
  • Pachet de beneficii flexibile
  • Asigurare de risc și accident
  • Mediu de lucru în care sănătatea și siguranța ta sunt pe primul loc.

Candidatul ideal

  • Studii medii, profil mecanic, electric sau electro-mecanic
  • Experienţă minima de 3 ani într-un post similar în domeniul producție sau mentenanță
  • Inițiativă și profesionalism
  • Spirit de echipă și orientare către client
  • Calificare stivuitorist
  • Cunoștințe operare computer.