STIVUITORIST in Otopeni

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

Noi suntem:
Fabrica de productie a blaturilor de bucatarii , cu sediul in or. Otopeni. Echipa unită de colegi de munca, cu o atmosfera prietenoasă și productivă. Cu o expansiune agresiva, in ultimii ani, compania  Artgranit SRL  a fost recunoscuta drept unul dintre liderii segmentului de prelucrare a pietrii.

Descrierea jobului

Ce facem noi pentru tine?

  • Oportunitatea de a lucra în colectiv armonios;
  • Venitul net motivant 2300 RON + prima + sarbatori + concedii de 21 zile platite
  • Transport asigurat din Otopeni
  • Posibilitati reale de avansare
  • Training la locul de munca
  • Contract pe perioada nedeterminata

Ce vei face tu pentru noi?

  • Vei aproviziona sectia de productie cu marfa, conform planurilor de aprovizionare
  • Vei descarca si incarca marfa din/in mijloacele de transport;
  • Vei identifica piatra ce trebuie dusă în sectie: culoare , calitate
  • Te vei documenta in permanenta de stocul real existent in  depozit.

Cerinte:Autorizatie ISCIR de stivuitorist
Program de lucru: luni-vineripana la 17-00

Dacă esti:

  • Persoană perseverentă, muncitoare
  • Cu rezistență la efort fizic susținut
  • Persoană integră, care respectă regulile companiei
  • Cu spirit de echipă
  • Dornic să faci parte dintr-una cele mai progresive companii de productie a blaturilor de bucatarie din țara

Este ceea ce ai cautat. Numar - zero sapte doi tre trei noua opt sapte opt opt