stivuitorist/gestionar/dispecer

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Brenntag este lider de piață la nivel mondial, cu vânzări de 10,3 miliarde de euro. Reteau de distributie Brenntag include peste 530 de depozite locale in 74 de tari. In Romania, avem 4 depozite regionale, amplasate astfel incat sa putem raspunde rapid la solicitarile clientilor: Chiajna care este si sediul principal, Cluj-Napoca, Iasi si Timisoara.

Pentru depozitul nostru dinCluj, Str. Orastiei Nr. 10, suntem in cautarea unui Gestionar.

Responsabilitati principale:

- Incarcarea si descarcarea camioanelor cu ajutorul stivuitorului electric/ motostivuitorului ( doar dupa obtinerea atestatului de stivuitorist (ISCIR)
- Receptia cantitativa a marfurilor in depozit si pregatirea lor pentru livrare
- Scanarea si etichetarea marfurilor
- Participarea la inventarele anuale
- Pastrarea curateniei in depozite

Candidatul ideal:
- spirit organizatoric

- serios

- cominucativ

In cazul in care sunteti interesat de acest post vacant, va rugam sa trimiteti CV-ul in limba romana pe adresa sau la numarul de telefon
Va rugam sa retineti ca numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.
Va multumim!