Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Bolintin-Deal

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

540 €

Candidatul ideal

- are experienta de lucru pe echipament reach truck tip Toyota BT, ridicare la 9m si incarcare frontala - se va sustine proba pratica eliminatorie;
- are dexteritate, dinamism (mobilizare/actionare rapida), atentie la detalii;
- manifesta putere de munca, seriozitate, implicare si precizie in onorarea sarcinilor de lucru;
- are flexibilitate si spirit de echipa;
- are cunostinte medii de matematica si limba romana;
- detine abilitate de invatare rapida a sistemului de lucru - scanare;
- are disponibilitate pentru program de lucru in ture.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- incarcare / descarcare / stocare marfa.

Beneficii :
Oferim stabilitate, acumulare de cunostinte logistice, posibilitati de avansare si sustinem initiativele, precum si :
- salariu motivant ;
- tichete de masa ;
- bonusuri de performanta ;
- transport asigurat;
- asigurare medicala privata.

Pentru informatii suplimentare puteti suna lasau
Adresa depozitului din Bolintin Deal: Str DC 147 nr 2, judetul Giurgiu