Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Chitila

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

550 €

STIVUITORIST
RESPONSABILITATI
- Incarcarea, descarcarea si stivuirea marfurilor in depozit cu pastrarea calitatii si integritatii coletelor
- Primirea si amplasarea in mod corect a marfii pe raft in cadrul depozitului;
- Participarea si realizarea in mod corect a inventarului;
- Depozitarea si manipularea in mod corespunzator a marfii;
- Verificarea si intretinerea ordinii si a curateniei.
- Exploatarea in conditii de securitate a vehiculelor pentru transportul marfurilor paletizate

CERINTE
- Aatestat ISCIR (carnet vizat la zi)
- Capacitate de lucru in echipa
- Abilitatea de a invata rapid si de a se adapta usor situatiilor noi;
- Atentie, Indemanare
- Studii medii;

Program de lucru de Luni pana Vineri in intervalul 8:30 – 17:00

Beneficii Oferite
- Pachet salarial motivant
- Tichete de masa
- Transport asigurat
- Conditii de lucru moderne