Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Reghin

. KASTAMONU ROMANIA . REGHIN, societate cu peste 20 de ani experienta în prelucrarea lemnului angajează : Stivuitorist

Responsabilitati :
I
ncarcarea si descarcarea la timp a marfii.
Manipularea materialelor lemnoase fara pierderi sau deteriorari.
Controlarea starii tehnice a stivuitorului si a componentelor de securitate

Cerinte:
Disponibilitate de a lucra in schimburi
Capacitate de lucru in echipa
Seriozitate si responsabilitate
Orientare spre rezultate
Adaptare la situatie
Experienta in domeniu minim 1 an
Diploma de absolvire pentru cursul de Stivuitorist - constituie avantaj

Ce oferim?
Pachet salarial atractiv
Ore suplimentare plătite
Asigurare de sanatate si accidente
Cursuri de calificare si instruire
Tichete de masa
Tichete cadou cu diferite ocazii
Transport asigurat Tg. Mures – Reghin si retur, localitati limitrofe Reghinului.
Mediu de lucru dinamic cu posibilitate de avansare intr-o companie cu peste 900 angajati
Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă
Alte bonusuri in functie de performante