Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Responsabilitati
- Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a marfurilor;
- Pregatirea marfurilor pe baza comenzilor primite de la clienti;
- Verificarea cu atentie a marfurilor predate catre client;
- Asigura incarcarea si descarcarea marfii cu ajutorul motostivuitorului;
- Activitati de manipulare a marfii in depozit;
- Gestionarea corecta a stocurilor;
- Participarea la inventarele lunare,semestriale,anuale;
- Raspunde de gestionarea intregului stoc;
- Verifica orice iesire/livrare de marfa in raport cu documentele de livrare;

Cerinte
- Studii medii;
- Experienta pe un post similar constituie avantaj;
- Atestat de stivuitorist (autorizat ISCIR );
- Constituie avantaj experienta pe Reach-truck;
- Constituie avantaj lucrul cu scanner-ul;
- Cunostiinte de utilizare a documentelor de logistica si transport;
- Persoana corecta, dedicata, serioasa ,cu simt al raspunderii;
- Bun organizator, ordonat, capabil sa lucreze sub presiune;

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Pachet salarial atractiv;
- Prima Pasti si Craciun;
- Program de lucru 2 schimburi;
- Bonusuri de performanta ;
- Mediu de lucru profesionist;