Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Comuna Jucu

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

Responsabilități:
• Încărcarea și descărcarea mărfurilor conform instrucțiunilor de lucru și planificării;
• Manipularea și așezarea mărfurilor în locațiile stabilite;
• Verificarea stării tehnice/ bunei funcționări a stivuitorului la începerea și terminarea activității și raportarea neconformităților;
• Păstrarea utilajul în condiții bune de funcționare;
• Verificarea stării produselor, ambalajelor și raportarea eventualelor deficiențe.

Cerințe:
• Autorizație de stivuitorist eliberată de ISCIR;
• Experiență în conducerea și manevrarea stivuitoarelor;
• Minimum 6 luni experiență într-un post similar;
• Disponibilitate la program de lucru în schimbul 1 (08:00 - 16:30);
• Bune abilități de lucru în echipă, comunicare și organizare;
• Corectitudine, seriozitate și responsabilitate

Oferta:
• Pachet salarial motivant
• Tichete de masă
• Masa caldă gratuită
• Spor pentru ore suplimentare
• Transport gratuit asigurat din Cluj Napoca

Notă: Numai candidații selectați vor fi contactați.