Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Salariu brut pe luna

250 - 400 €

Cu o traditie de peste 14 ani in comercializarea echipamentelor si consumabilelor medicale cu precadere pentru segmentul stomatologie, Medica Z3 este una din companiile constantene in plina dezvoltare.

Responsabilitati:
- Administrarea si confirmarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online. Furnizarea de informatii catre clienti cu privire la disponibilitatea produselor, conditii si modalitati de transport, informatii privind serviciile conexe oferite si produsele din portofoliul firmei.
- Administrarea produselor din magazinul online, verificarea informatiilor postate pe site.
- Comunicare after-sale.
- Oferirea de consultanta de specialitate pentru toata gama de produse comercializata.
- Promovarea produselor din oferta, activitate de marketing online.
- Alte sarcini legate de vanzarile online.

Cerinte:
- Foarte bune cunostinte si experienta in operare PC;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Atitudine proactiva, orientare spre rezolvarea problemelor, capacitate de a relationa cu usurinta, orientare catre client si usurinta in luare deciziilor;
- placerea de munci, liralmente apreciem oamenii care vin cu placere la servici.

Oferim:
- pachet salarial atractiv;
- specializare pentru consultanta in segmentul denta-farma.

  • Interviu online
  • Pe ce site-uri petreci cel mai mult timp?