Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

44 Strada Popa Savu, București

Salut!

Cautam un om dedicat, perseverent, cu initiativa si experienta in vanzari minim 2 ani

Reprezinta un avantaj: experienta de vanzari in campanii de marketing online

Iata mai jos mai multe detalii despre post:

# Descrierea postului / Responsabilitati:

- Vanzare de servicii de marketing online (optimizare SEO, gestiune campanii de tip PPC - Google, Facebook, LinkedIn, dezvoltare web (site-uri de prezentare si de comert electronic, aplicatii web specifice), identitate vizuala, email marketing)

- Prospectarea pietei si contactarea clientilor potentiali

- Prezinta, promoveaza si vinde serviciile companiei

- Account management, suport in derularea proiectelor din portofoliu

- Administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti

- Participarea la evenimente specifice, pregatirea de campanii de marketing pentru atragerea de clienti sau consolidarea unor relatii de afaceri

# Cerinte:

- Experienta minim 2 ani in vanzari si de preferat in domeniul vanzarii de solutii si a tehnicilor specifice marketingului de produs/servicii, marketing online

- Dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor, autodidact si orientare catre rezultate

- Putere de convingere, pentru a putea promova in mod eficient produsele firmei noastre

- Dorinta de autodepasire, atitudine pro-activa

- Interes pentru aprofundarea unui domeniu nou

- Comunica excelent, este flexibil si lucreaza bine atat individual cat si in echipa

- Socializare si abilitati de networking

De ce sa vii la noi?

  1. Pentru ca vei activa intr-un mediu de lucru placut, unde se poate creste, fundamentat de experienta companiei de peste 10 ani.
  2. Pentru ca este un domeniu atractiv, in continua crestere, in care ne dorim sa facem performata
  3. Pentru ca noi iti oferim:
  • Salariu fix, bonuri de masa si bonus de performanta corelat cu obiectivele de vanzari
  • Training si posibilitatea de dezvoltare profesionala (certificari, workshop-uri, seminarii, conferinte)