Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Asigura conformitatea din punct de vedere electronic a pieselor conform caietelor de sarcini;
  • Respecta termenele proiectului;
  • Actualizeaza dosarele de configurare, planurile pieselor;
  • Verifica aplicarea regulilor meserie;
  • Aplica planurile de validare impuse de meserie;
  • Verifica si se asigura de respectarea standardelor de calitate a  pieselor din perimetrul sau.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice: Electronica, Telecomunicatii;
  • Experienta de lucru pe un post similar- reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte specifice de electronica, analiza de semnal, programare (C/C++);
  • Cunostinte avansate de limba franceza sau engleza (scris si vorbit);
  • Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office;
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • Persoana organizata si riguroasa;
  • Capacitate de sinteza.