Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Mogoșoaia; Buftea; București

RESPONSABILITĂŢI

  • Asigura o buna gestiune a transporturilor interne si internationale, pentru utilaje si pentru piese de schimb
  • Planificarea curselor de transport
  • Pregatirea comenzilor de transport
  • Transmiterea informatiilor necesare catre furnizorii de transport si catre toate departamentele implicate conform proceselor si procedurilor interne
  • Intocmirea bazelor de date
  • Asigurarea receptiei documentelor privind transportul, verificarea acestora si intocmirea dosarelor de plata

CERINŢE

  • Studii superioare
  • Experiența de minim 1 an in domeniul transporturi/logistica
  • Limba engleză la nivel mediu-avansat obligatoriu
  • Cunoștințe bune PC - Word, Excel, PowerPoint, Outlook

PROFIL CANDIDAT

  • Persoana dinamica, organizata, riguroasa, comunicativa, cu o buna capacitate de analiza si orientata catre client
  • Persoană cu dorință de autodepășire și perseverență