Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Descrierea jobului:

  • Identificarea si analiza nevoilor de training, in colaborare cu managementul departamentelor;
  • Realizarea si actualizarea materialelor de training pentru a raspunde cerintelor si nevoilor identificate;
  • Participarea activa la realizarea si implementarea programelor de dezvoltare;
  • Realizarea si livrarea programelor interne de training;
  • Monitorizarea, evaluarea si evidenta activitatilor de training livrate si a eficientei acestora.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare;
  • Minim 2 ani experienta relevanta/ pe un rol similar;
  • Limba engleza – scris si vorbit - la nivel avansat;
  • Permis de conducere cat. B si disponibilitate pentru deplasari;
  • Cunostinte foarte bune de operare PC: Excel, Power Point, etc.;
  • Certificari specifice pentru un rol cu responsabilitati in zona de training;
  • Orientare catre client;
  • Orientare catre atingerea rezultatelor;
  • Creativitate;
  • Planificare si organizare;
  • Foarte bune abilitati de interactiune;
  • Foarte bune abilitati de comunicare – scris si vorbit – la orice nivel in interiorul unei organizatii;
  • Integritate si incredere.