Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

germană

Adresa/ adresele jobului

59-63 Strada Horea, Cluj-Napoca

Vorbesti limba Germana la un nivel avansat? Esti familiarizat cu sfera productiei mecanice / ai studii tehnice?

Avem o oportunitate profesionala care iti ofera sansa sa iti valorifici si sa iti dezvolti cunostintele tehnice, pentru o companie care se ocupa cu producerea de sisteme de ventilatie inalt calitative, in parteneriat cu Elvetia.

Principalele responsabilitati:

  • Sa introduci specificatii tehnice pentru piese, in Sistemul ABL;

  • Sa pastrezi legatura telefonic si sa oferi suport clientilor din Germania;

  • Sa colaborezi cu inginerii proiectanti,  managerii de vanzari, cu echipa tehnica si cu teamleaderii din companiile client;

  • Sa inregistrezi piesele comandate pentru productie;

Cerinte:

  • Bune abilitati de comunicare;

  • Limba germana la un nivel avansat;

  • Background tehnic, economic sau financiar;

  • Capacitatea de a lucra sub presiune;

Beneficii:

  • Salariu fix+bonuri de masa;

  • Zile de concediu pentru ore suplimentare;

Ti-am trezit interesul? Atunci trimite-ne acum CV-ul tau!
Abia asteptam sa te cunoastem!

Trimite-ne aplicatia ta cu incredere.

Detalii:

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern.

Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job,Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Vezi zilnic noi oportunitati de joburi pe care le avem la clientii nostri direct pe site si aplica cu CV-ul tau in sectiunea Aplicare CV si Joburi Active sau direct pe email pentru a va introduce in baza de date Evolution HCC.

1466080606