Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Contract perioada determinata 1 an

Responsabilitatile jobului:

  • Deruleaza si gestioneaza relatia cu clientii de vanzari directe;
  • Raspunde de gestionarea, in sistemul informatic, a case-urilor planificate catre unitatea de vanzari directe;
  • Urmareste/verifica rapoartele legate de contractele de furnizare ale KAM-ului alocat;
  • Intocmeste raportarile privind activitatea departamentului de sales support;
  • Utilizeaza aplicatiile informatice alocate pentru desfasurarea activitatii;
  • Interfateaza relatia cu Directiile din cadrul companiei (Achizitii Servicii Retea, Facturare, Back Office, Customer Service, etc.) privind aspectele legate de derularea activitatii.

Ce cautam?

  • Absolvent studii superioare;
  • Minim 1 an experienta in activitati specifice sectorului de furnizare a energiei electrice sau activitati de back office;
  • Cunostiinte legate de legislația specifică pieței de energie electrică;
  • Cunostiinte operare PC nivel avansat: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Abilități de planificare și organizare;
  • Managementul timpul, rezistența la stres;
  • Gestionarea sarcinilor multiple;
  • Atenție la detalii.

Te asteptam sa aplici acum!

Va informam ca toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date Enel pentru oportunitati viitoare pe o perioada de 3 ani.