Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati

  • Ofera suport tehnic la faţa locului şi la distanţă, în urma cererilor de la utilizatori, pentru aplicatia ERP;
  • Înregistreaza apelurile şi solicitărilor de suport, le prioritizeaza si documenteaza rezultatelor acestora în Baza de Cunoştinţe IT pentru a facilita soluţionarea solicitărilor comune ;
  • Invata in permanenta modulele aplicatiei ERP legate de vanzari, management de proiect, achizitii, logistica;
  • Escaladeaza către un nivel superior cererile de suport pe care nu le poate solutiona ;
  • Furnizeaza informaţii în mod pro-activ tuturor utilizatorilor, în privinţa evoluţiei cererilor de suport în desfăşurare ;
  • Participa la elaborarea documentaţiei tehnice, ghidurilor şi procedurilor de suport pentru aplicatia ERP şi se asigura că acestea sunt aduse la cunoştinţa utilizatorilor.

Cerinte

  • Abilitati avansate de operare PC;
  • Experienta intr-un sistem ERP, constituie avantaj ;
  • Atentie la detalii;
  • Capacitate de organizare;
  • Cunostinte de limba engleza;
  • Studii superioare – constituie avantaj studiile tehnice;
  • Abordare pozitiva a sarcinilor de lucru;
  • Sociabilitate, capacitate de lucru in echipa;
  • Flexibilitate;

Beneficii Oferite

  • bonuri de masa, bonuri cadou ;
  • telefon de serviciu ;
  • laptop.