Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Calea Clujului, Oradea; Săbolciu

Candidatul ideal:

- Cunostinte legislatie in domeniul securitatii si sanatatii in munca - diploma inspector (specialist) / lucrator desemnat SSM, cadru tehnic PSI;
- Experiența pe un post similar de minim 3 ani
- Carnet auto - categoria B
- Cunostinte bune de operare PC;
- Capacitate foarte buna de comunicare;

Descrierea postului:

- Intocmeste toate documentele legale in domeniul . si ;
- Instruieste lucratorii la angajare, la locul de munca si periodic din punct de vedere SSM si SU;
- Raspunde de prelucrarea periodica a legislatiei in vigoare si aduce la cunostinta partilor interesate modificarile legislative aparute in domeniu;
- Organizeaza, pastreaza si arhiveaza documentele specifice, procedurile operationale, ghidurile si instructiunile in domeniile SSM, PSI si Protectia Mediului;
- Identifica pericolele si riscurile SSM specifice si evidentiaza zonele cu risc ridicat si specific
- Participa la cercetarea evenimentelor; mentine evidenta incidentelor produse in unitate si intocmeste diferite rapoarte;
- Urmareste evidenta controlului medical periodic/suplimentar al angajatilor
- Mentine relatia cu autoritatile competente in domeniu
- Urmareste evidenta echipamentelor de munca.

Beneficii oferite:

- Conditii foarte bune de lucru;
- Salariu atractiv;
- Tichete de masa;
- Al 13 – lea salariu;
- Transport gratuit;
- Posibilitatea de a avea o masa calda.

Descrierea companiei:

SC Class Furn Romania SRL este firma producatoare de mobilier, de mai bine de 18 ani, a unei game diverse de produse, si anume: canapele, scaune, mese, mobilier living si dormitoare. Numarul de angajati depaseste in prezent cifra de 380 de persoane. Este situata in Sabolciu, pe soseaua E60, la 17km de Oradea.