Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

• Este responsabil de gestionarea portofoliului de clienti alocat cu scopul de a-l securiza si valorifica;
• Mentine si dezvolta relatia contractuala dintre UPC si clientii de portofoliu;
• Interactioneaza telefonic cu clientii UPC (inbound/outbound) care au manifestat intentie de reofertare;
• Utilizeaza tehnici si strategii de negociere si vanzare, in scopul de a pastra si continua relatia comerciala dintre UPC si client.

Cerinte:

• Studii superioare in curs sau finalizate;
• Minimum 6 luni experienta in domeniul relatiilor cu clientii;
• Cunostinte limba engleza la nivel mediu;
• Abilitati de operare calculator (pachetul MS Office); lucrul cu baze de date reprezinta un avantaj;
• Foarte bune competente de comunicare, negociere si persuasiune;
• Capacitatea de a lucra intr-un mediu competitiv.

Oferim

• Pachet salarial motivant;
• Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta;
• Posibilitati de dezvoltare profesionala;
• Mediu de lucru placut.