Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Responsabilitati:

  • Redacteaza contractele de munca
  • Mentine la zi dosarele de personal
  • Intocmeste decizii de incetare a contractelor de munca, acte aditionale si orice alte acte aflate in aria de responsabilitate a echipei de Resurse Umane
  • Intocmeste adeverinte si alte documente care dovedesc calitatea de salariat
  • Gestioneaza tichetele de masa (relatia cu furnizorul si distributia tichetelor catre angajati)
  • Opereaza in sistemul de pontaj
  • Intocmeste situatii preliminare pentru calculul salarial
  • Completeaza si revizuieste bazele de date cu angajati
  • Mentine diverse evidente ale departamentului Resurse Umane
  • Ofera suport angajatilor in probleme ce tin de competenta resurselor umane
  • Raspunde pentru acuratetea si corectitudinea actelor redactate
  • Realizeaza diverse rapoarte solicitate de catre managementul companiei
  • Verifica si raspunde pentru corectitudinea datelor din statul de plata

Cerinte:

  • Studii superioare
  • Minim 2 ani de experienta pe un post similar
  • Abilitati de lucru in echipa
  • Abilitati de relationare si comunicare
  • Orientare spre rezultat si capacitate de lucru in conditii de stres, respectand termenele limita
  • Persoana meticuloasa, bine organizata si ambitioasa

Pot constitui avantaj:

  • Master in domeniul Resurselor Umane
  • Curs de Inspector Resurse Umane
  • Cunostinte de limba Engleza
  • Cunostinte de legislatia muncii si salarizare
  • Cunostinte de operare intr-un sistem de tip ERP

Beneficii:

  • Pachet salarial extrem de motivant
  • Bonuri de masa
  • Transport asigurat
  • Asigurare medicala privata
  • Posibilitati multiple de promovare si dezvoltare profesionala
  • Mediu de lucru dinamic, profesionist intr-o companie aflata in plina ascensiune si dezvoltare
  • Training-uri interne si externe
  • Bonusuri de performanta