Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

CANDIDATUL IDEAL:

  • Minim 3 ani experienta in domeniul resurse umane – salarizare
  • Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel)
  • Cunostinte bune de limba engleza
  • Cunoasterea legislatiei in domeniul resurse umane – salarizare
  • Cunoasterea legislatiei europene privind detasarea salariatilor romani in cadrul prestarilor de servicii transnationale
  • Foarte bune abilitati de comunicare
  • Atitudine pozitiva si capacitate de lucru in echipa

RESPONSABILITATI:

  • Calculeaza drepturile salariale conform pontajului, contractelorde munca si legislatiei in vigoare, pentru portofoliul de client alocat
  • Intocmeste lunar statele de plata si declaratiile aferente salariilor
  • Intocmeste adeverinte privind personalul
  • Tine evident tuturor tipurilor de concedii
  • Intocmeste actele privind angajarea personalului, modificarea si incetarea contractelor individuale de munca si face raportarile in REVISAL
  • Administreaza si gestioneaza dosarele de personal
  • Asigura interpretarea corecta a legislatiei muncii si aplica prevederilor legale ale acestora
  • Actualizarea diverselor documente interne (regulament intern, regulamente, proceduri, contract colectiv de munca conform legislatiei in vigoare)
  • Efectueaza si participa la cercetarile disciplinare
  • Elaboreaza rapoarte si statistici de personal catre institutiile statului
  • Ofera consultanta in domeniul dreptului muncii si salarizarii catre clientii nostri

BENEFICII:

  • Locatie centrala
  • Mediu de lucru placut
  • Acces permanent la training intern
  • Pachet salarial atractiv, inclusiv tichete de masa