Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Sfântu Gheorghe

STAFF TEMP RO - Suntem o companie de LEASING DE PERSONAL  in continua dezvoltare, avand o vasta experienta in detasarea de personal calificat. Prin proiecte reusite, cu angajati impliniti din punct de vedere profesional si clienti satisfacuti, ne remarcam atat pe piata interna cat si in spatiul european. Suntem in momentul de fata suntem in cautarea unui

Specialist Resurse Umane - Recrutare

Descrierea postului:

  • Recrutarea de personal pt proiectele active
  • Identificarea celor mai eficiente metode de recrutare
  • Dezvoltarea relatiei cu parteneri externi
  • Concepere si postare anunturi
  • Intocmirea rapoartelor saptamanale

Cerinte:

  • Experienta sau cunostinte in domeniu
  • Capacitatea de comunicare clara si concisa, atat scris cat si verbal
  • Abilitatea de a lucra in echipa
  • Capacitatea de a lua initiativa si de a solutiona individual eventualele situatii imprevizibile
  • Limba engleza sau franceza constituie avantaj
  • Cunostinte de operare in  programele MS Office

Oferim:

  • Angajarea intr-o  companie de succes cu o pozitie stabila pe piata
  • Mediu de lucru  tanar si dinamic
  • Dezvoltare personala constanta si posibiliatea de a  participa la proiecte interesante
  • Condiții de munca stabile și atractive
  • Salariu fix motivant
  • Contract de  munca pe perioda nedeterminata
  • Posibilitate de bonusare  proportional cu rezultatele obtinute
  • Asiguare medicala privata