Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Bistrița

Se recruteaza si din

Bistrița

Filadelfia Group , companie cu capital 100% romanesc, este marturia unei filosofii de business construita pe valori puternice, in centrul carora se afla clientii si angajatii proprii. Suntem o echipa sudata alcatuita din profesionisti si impreuna am reusit sa construim un brand puternic pe toate pietele de profil pe care activam si dezvoltam parteneriate solide cu toti colaboratorii nostrii. Daca crezi in tine , iar dezvoltarea este pentru tine un proces continuu si obiectivul tau profesional coincide cu asteptarile noastre , cu siguranta locul tau este alaturi de noi.

Profilul candidatului ideal:

-Studii superioare (cele juridice constituie avantaj),
-Cunostinte avansate de legislatia muncii,
-Experienta intr-o pozitie similara de minim 1 an,
-Persoana integra si echilibrata,capabila sa lucreze in echipa,
-Persoana sociabila cu foarte buna abilitati de comunicare.

Responsabilitatiile asumate:

-Intocmirea dosarului de personal (CIM, Fise de post, documente necesare angajarii),
-Gestionarea dosarele de personal si arhivarea acestora,
-Completarea si gestionarea Registrul de Evidenta a Salariatilor (REVISAL),
-Pregatirea tuturor documentelor privind efectuarea detasarilor / delegarilor, conform legislatiei in vigoare,
-Gestionarea toate procedurile legale care au ca obiect administrarea resursei umane (proceurile de angajare, incetare CIM, disciplinare, etc.)

Oferim:

Pachet salarial atractiv si motivant

Conditii de munca deosebite

Dezvoltare profesionala

O echipa de profesionisti