Acest job nu mai este activ.

Specialist Resurse Umane

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bacău

Pentru locatia sa din Bacau, Kuehne + Nagel recruteaza :

OBIECTIVUL POSTULUI:

  • Intocmirea documentelor de personal referitoare la incheierea, modificarea si incetarea contractului de munca, efectuarea de activitati necesare calculului salarial lunar si recrutare salariati Blue Collar

  • Intocmirea documentelor de personal referitoare la incheierea, modificarea si incetarea contractului de munca, efectuarea de activitati necesare calculului salarial lunar

ATRIBUTII SI RESPONSABILITATI

  • Intocmirea documentelor de personal referitoare la incheierea, modificarea si incetarea contractului de munca;
  • Urmarirea intocmirii corecte a pontajelor;
  • Intocmirea rapoartelor cu informatii necesare pentru calculul salarial;
  • Inregistrarea datelor de personal in aplicatiile IT specifice Resurselor Umane;
  • Actioneaza ca persoana de contact in relatiile cu agentiile de recrutare;
  • Recrutare si selectie de personal Blue Collar.

CERINTE

  • Absolvent studii superioare in domeniul Economic/ Studii sociale
  • Experienta profesionala intr-o pozitie similara: minim 3 ani
  • Cunostinte solide de legislatia muncii
  • Limba Engleza fluent, scris si vorbit
  • PC skills: MS Office (Word, Excel, Outlook, etc.), programe informatice de Resurse Umane;
  • Bune abilitati de comunicare
  • Atitudine proactiva, orientata spre rezolvarea problemelor;
  • Integru, responsabil și motivat de valorile organizației
  • Eficient si perseverent în atingerea obiectivelor
  • Pozitiv, flexibil și colaborativ în cadrul echipei sale
  • Capacitatea de a lucra cu termene stricte
  • Atentie la detalii

OFERTA (bonusuri, beneficii)

  • Salariu motivant, bonus de performanta, tichete de masa
  • Mediu de lucru profesionist, intr-o echipa tanara si dinamica.