Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

850 - 1000 €

Cerinte:

  • Cunostinte temeinice de legislatia muncii;
  • Cunostinte avansate de operare PC/ Excel;
  • Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
  • Abilitati excelente de organizare, planificare, comunicare si relationare;
  • Capacitatea de a lucra sub presiune, de a respecta termenele si de a indeplini sarcinile la timp;
  • Persoana ordonata, responsabila, atenta la detalii.

Responsabilitati:

  • Realizeaza calculul salarial conform cerintelor legale, procedurii interne si specificului companiei;
  • Administreaza si actualizeaza baza de date pentru angajati ;
  • Verifica si centralizeaza pontaje / introduce pontajele in programul de salarii;
  • Colecteaza si centralizeaza toate informatiile justificative privind statul de plata (concedii medicale, de odihna, modificari de salarii, prime, bonusuri, etc.);
  • Intocmeste diverse rapoarte specifice;
  • Transmite registrului general de evidenta a salariatilor (Revisal);
  •  Intocmirea diverselor raportari solicitate de catre client;
  •  Informarea periodica a clientilor in legatura cu modificarile legislative din domeniu, inclusiv acordarea de suport si consultanta acestora.

Se ofera:

-oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica;
-pachet salarial atractiv;
-bonusuri de performanta;
-posibilitati multiple de dezvoltare profesionala.