Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 500 €

SPECIALIST RESURSE UMANE

Iti doresti un loc de munca cu program flexibil si echipa prietenoasa?
Noi cautam un coleg / o colega pasionata de domeniul resurselor umane.
Suntem o firma cu activitate de prestari serivicii montaj in domeniul fotovoltaic (construirea de centrale fotovoltaice), si dorim sa angajam un specialist in resurse umane cu experienta relevanta in domeniu si cu cunostinte despre legislatia muncii foarte
Echipa noastra are in prezent 50 de colegi.

Cerinte:

  • studii superioare finalizate
  • experienta dovedita de minimum 5 ani intr-un post similar
  • atestat de inspector resurse umane
  • cunostinte avansate de legislatia muncii
  • experienta operare in Revisal
  • cunostinte bune operare PC (Word, Excel, Outlook)
  • abilitati foarte bune de comunicare si relationare, atitudine pozitiva, flexibiliate, seriozitate, initiativa, integritate, proactivitate, atentie distributiva, capacitate de lucru in echipa

Responsabilitati:

  • realizarea activitatilor specifice administrare personal: intocmire contracte de munca, modificari, adeverinte, fise de post, acte aditionale, decizii incetare, suspendari, etc.)
  • intocmirea dosarului complet de personal, arhivarea si pastrarea acestora in conditii optime
  • realizare pontaj si calcul salarial
  • inregistrarea de angajari / modificari in Revisal
  • intocmirea lunara a Declaratiei 112
  • interpretarea corecta a legislatiei muncii si aplicarea prevederilor legale ale acesteia
  • actualizarea diverselor documente interne (regulament intern, regulamente, proceduri, contract colectiv de munca conform legislatiei in vigoare)
  • administrarea si gestionarea dosarelor de personal
  • gestionarea intregului proces de recrutare impreuna cu administratorul firmei
  • integrarea în organizație a noilor angajați si mentinerea relatiei cu toti angajatii
  • asigura suportul si reprezinta societatea in relatia cu ITM
  • imbunatateste activitatea de recrutare, administrare personal, comunicare cu angajatii prin intocmirea de proceduri
  • diverse raportari cerute de catre administrator

Oferta noastra:

  • atmosfera de lucru placuta si  conditii bune de lucru
  • program part-time flexibil ( 4 ore / zi) in intervalul 08:00 - 16:00
  • mediu de lucru dinamic si orientat pe rezultate
  • posibilitati de dezvoltare a carierei
  • salariu motivant cu posibilitate de crestere in functie de performanta dovedita

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, intr-o atmosfera de lucru prietenoasa, te invitam sa ne contactezi pentru un interviu.